רופא מומחה לשירותכם חייגו כעת: 03-9788888     

  אצל דר' רפי קרסו-חלק א'


 אצל דר' רפי קרסו-חלק ב'

  איך עובד talk2do


דף הבית /  רופא מומחה בתקשורת 

רופא מומחה בתקשורת

  גלובס בדק ומצא


קטעים מתוך כתבה בגלובס, 5.10.10

רופא על הקו: שירות חדש מאפשר לקבל ייעוץ רפואי טלפוני בתשלום
לכולנו יש טלפון (לפחות אחד), וכולנו צריכים לפעמים להתייעץ עם רופא. כאן בדיוק נכנס השירות החדש talk2doc ("רופא מומחה"), שמאפשר להתייעץ טלפונית עם רופא מומחה תמורת תשלום, ללא תלות בקופות-החולים או בביטוח פרטי.


ר) talk2docופא מומחה) הוקם על-ידי קבוצת מומחים ברפואת משפחה, כאשר בבסיס הרעיון עומד המוטו שגוף ונפש אחד הם, ושלכל אדם יש זכות להתייעץ בניחותא ובאמצעים טכנולוגיים נגישים (טלפון ומצלמה) ומהבית ולהימנע מביקורים מיותרים בקופת-החולים.

השירות פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בחיוג למספר מקוצר 27293* (הרופא). כאשר נדרש מומחה מתחום מסוים, הוא מועלה לשיחת ועידה לשם מתן אבחון מדויק. במידת הצורך הוא מפקסס מרשם רלוונטי לבית-המרקחת.

...במבחן התוצאה מסתבר כי השירות של talk2doc ("רופא מומחה") ...הוא יעיל. נסיין עם בעיה בעור נענה ... הרופא היה אדיב וניסה לאתר את הסימפטום באמצעות שאלות ענייניות תוך הסבר ברור על אבחנתו....

לאחר שיחה קצרה קבע הרופא את הטיפול הנדרש ושיגר מרשם לפקס.

 

המענה ניתן על כל פנייה בקשת הבעיות הרפואיות ומיועד לכל גיל", מסביר המנכ"ל, ד"ר אלון מרגלית. מרגלית סבור כי המודל, המיושם בארצות רבות, יחלחל גם לצרכן הישראלי.

במשך שנתיים נוסה השירות כפיילוט על מבוטחי קופת-חולים לאומית וטיילי החברה הגיאוגרפית.

את יתרונות השיחה בשילוב וידיאו (שמתבצעת דרך הסלולרי) מדמה ד"ר אלון מרגלית ל"דרך היעילה ביותר המשולה לביקור אצל רופא", ומוסיף כי "הרפואה השמרנית עד היום לא הפנימה את האפשרויות הטכנולוגיות והפשטות שהן מאפשרות. אני מאמין כי תוך זמן קצר השיחה תהפוך להיות כלי ראשון עבור הצרכן וגורם שיוריד לחץ מהמערכת הבריאותית כולה".


  talk2doc ב- beOK 


אם קופת החולים סגורה או שאין באפשרותכם ללכת אליה, ישנו שירות חדש שיכול לשמור עליכם. השירות של talk2doc ("רופא מומחה") יחסוך לכם זמן ומשאבים, ויפתור לכם בעיות רפואיות. כל מה שצריך כדי להרגיש טוב זה להצטייד בנייד עם מצלמת וידאו.
כמה פעמים הרגשתם כל כך רע, עד שאפילו הליכה לקופת החולים נראתה כמשימה בלתי אפשרית? הכאב הטורדני כמעט ומצליח לשכנע אותנו להתעטף שוב בשמיכה ולחבק את הכרית. אבל אנחנו בכוח הודפים את הפיתוי - קמים, מתאפסים על עצמנו, שוטפים את הפנים ומתחילים ללכת לכיוון קופת החולים. כמובן שיש חוקים לא רשמיים לקופת החולים - אם נקבע לך תור לשעה 08:00, במרבית המקרים תראה את הרופא לאחר השעה 08:00. 
בנוסף, קיימות הסיטואציות המוכרות לכולנו: תורים ארוכים, צפיפות בלתי נסבלת ורופא, שלא באשמתו, מתקשה להתאזר בסבלנות כי חולים אחרים מבקשים לדעת מתי הוא יתפנה כדי לשאול שאלה קטנה. לעיתים קרובות אנחנו עוברים את כל מסע התלאות הזה רק כדי לקבל אקמול, שאולי יש לנו בבית.

האם חייבים ללכת לקופת החולים על מנת לקבל אבחון וטיפול רפואי - לא
ד"ר אלון מרגלית הקים את חברת talk2doc ("רופא מומחה"), שמטרתה לתת שירותי אבחון וטיפול רפואי בכל שעות היממה, על ידי מיטב הרופאים הבכירים. השירות הוקם מתוך הבנה שצריך להקשיב ולהבין את המטופל, על מנת להגיע לרמת טיפול אופטימאלית ואפקטיבית.


כיצד השירות פועל?
כדי לקבל את השירות יש להתקשר לטלפון 03-9788888 ולהצטייד בנייד עם מצלמה וידאו (לא חובה). השיחה מגיעה לרופא מומחה, ששואל שאלות ממוקדות על הבעיה. דרך המצלמה הוא מאבחן את הבעיה ובמידה וניתן, ונותן טיפול מתאים.


באילו בעיות הרופאים יכולים לעזור?
הרופאים יכולים לעזור בקשת רחבה של בעיות וכאבים, כגון: כאבי ראש, כאבי גב, כאבי פרקים, בעיות מיניות, בעיות של מתח וחרדה ועוד. הרופאים הללו הם מומחים בתחומם, ויודעים מהו הטיפול הנכון ביותר לכל בעיה או כאב.


יש לי שאלה
אם אתה צריך לשאול שאלה קטנה, אבל צריך לעבור תהליך ארוך ומסורבל כדי להגיע לרופא בקופת חולים? גם את הבעיה הזו שירות talk2doc ("רופא מומחה") פותר. במידה ויש לך שאלה תוכל ליצור קשר, ורופא מומחה יענה לך במקצועיות ובענייניות. 

מה עושים אם המטופל צריך תרופה שניתן לרכוש אותה רק עם מרשם רופא?
במידה והרופא קבע כי יש לטפל בבעיה של המטופל עם תרופת מרשם, הוא ישלח פקס לבית המרקחת שהמטופל בחר. בעזרת פקס זה המטופל יוכל לרכוש את התרופה.

אפשר למצוא פתרונות לבעיות באינטרנט
כשיש לנו בעיה, המקור הראשון אליו אנחנו רצים הוא האינטרנט, שמעמיס עלינו מידע שלא תמיד אנחנו מבינים או יכולים לקרוא, היות והוא כתוב בשפה מקצועית. במקום לשקוע במידע לא מובן, תוכלו ליצור קשר עם שירות talk2doc ("רופא מומחה") והרופא יסביר לכם בשפה פשוטה ומובנת מה צריך לעשות.

שירות talk2doc ("רופא מומחה") נותן לציבור בכל גיל שירות מהיר, מקצועי ואדיב שחוסך זמן יקר ומשאבים, ונותן פתרון מצוין כשקופת החולים סגורה, או כשחייבים ייעוץ וטיפול מיידי. חשוב לציין שהשירות לא מחליף טיפול רגיל של רופא, אלא בא בנוסף אליו.