דף הבית
אודותינו
תחומי פעילות
רופא מומחה בתקשורת
1000 דרכים לומר תודה
מאמרים
צור קשר
 
אצל דר' רפי קרסו-חלק א'
אצל דר' רפי קרסו-חלק ב'
איך עובד talk2doc
דף הבית

אודותינו

מהו שירות ''רופא מומחה'' המותאם אליך

מהו שירות talk2doc המותאם אליך

talk2doc ("רופא מומחה") הוא שירות איבחון וטיפול רפואי, הניתן מיידית ע"י רופאים מומחים לבריאות הגוף והנפש במשפחה. מתאפיין בזמינות, אכפתיות והמשכיות. 
הפנייה אלינו מתבצעת באמצעות הטלפון והאינטרנט, מכל מקום בארץ ובעולם.

חייגו 03-9788888

שיטת הטיפול

שיטת הטיפול שלנו, ב-talk2doc ("רופא מומחה") היא שיטה ייחודית וחדשנית.
אנו משלבים:

  • ידע עדכני מתוחכם ברפואה מודרנית
  • גישה כוללנית של גוף ונפש
  • יכולת תקשורתית
  • הבנה פסיכולוגית

כל אלה ביחד מאפשרים לנו לתת לכם, ובעיקר לך האישה והאם האחראית לבריאות משפחתך, ייעוץ טלפוני מוסמך, מקצועי ביותר, יעיל, ידידותי ואפילו חסכוני.

רפואת מומחים - גירסת המאה ה-21
רפואת מומחים - גירסת המאה ה-21
 

ההתפתחויות הדרמטיות בתחום התקשורת בשנים האחרונות, מאפשרות לנו התייעלות ונגישות גם בשירותי הבריאות. כאשר הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לאנשים לדבר זה עם זה, ואפילו לראות אחד את השני בכל עת ובכל מקום על פני הגלובוס, אין כל סיבה שלא לקבל ייעוץ אישי, איכותי ומיידי מרופא מומחה.

 

בדרך זו יכולה את - האישה והאם - לקבל מידע נרחב, עצות שימושיות ומועילות, המותאמות אישית לצרכי בני המשפחה, קטנים כגדולים, ואפילו מרשם, הפנייה וטיפול וכל זאת מבלי לצאת מהבית!

 

talk2doc ("רופא מומחה") מאפשר שילוב מנצח של קשר אנושי מיומן ואמפטי עם טכנולוגיה חכמה, כך שכל בן משפחה הסובל מבעיה גופנית, נפשית או משולבת, יוכל ליהנות מטיפול מקוון של רופא מומחה, באמצעות הטלפון, האינטרנט או הוידאו.

עד כה פנו אלינו 101,120 משפחות

חייגו גם אתם 03-9788888

ה''אני מאמין'' שלנו

ה"אני מאמין" שלנו


talk2doc ("רופא מומחה") הוקמה ע"י קבוצה גדולה של רופאים מומחים, בוגרי מוסדות הרפואה ותוכניות ההתמחות המעולות ביותר. כולנו למדנו רפואה מודרנית על כל חידושיה ועידכוניה, ובנוסף, רכשנו מיומנויות בתחומי הנפש והחברה. כולנו משתייכים לקבוצה הולכת וגדלה של רופאים המאמינים ופועלים על פי עקרונות הגישה הכוללנית (ההוליסטית) www.talk2doc.com

אנו, קבוצת המומחים הגדולה השותפה בפרויקט, מאמינים שהיכולת להיות קשוב לצרכיו ולציפיותיו של הפונה, חשובה לא פחות מידיעת הרפואה על בורייה. אנו מודעים לכך שהסבל האנושי לרוב אינו מוגבל לכאב הגופני אלא גם לרגשות, למחשבות ולדעותיו של הסובל ושל משפחתו או חבריו. למשל, אדם הסובל מכאב ראש, רוצה לדעת אם יש סכנה בכאב זה וכיצד להתנהג בזמן הכאב.


הגישה שלנו באה לידי ביטוי במפגש בין האדם שברופא המומחה, לבין האדם -הפונה הסובל. מפגש זה מצליח לחזק את "הרופא" הפנימי המצוי בכל אחד מאיתנו ("האדם שברופא, הרופא שבאדם" דר' אלון מרגלית ויששכר עשת, הוצאת יוזמות הייליגר 1997).

דף הביתהדפסהמפת האתר